Kerem Bürsin’den aşk iddialarına yanıt. Adı Hafsanur Sancaktutan ile anılıyordu

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; Oyuncu Kerem Bürsin, Yeditepe Üniversitesi’nde bir söyleşiye katıldı. Etkinlik öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bürsin, “Yaptığımız işlerle alakalı güzel sorular gelecek. Güzel bir söyleşi bizi bekliyor” dedi.

Kerem Bürsin, basın mensuplarının rol aldığı dizinin erken final yapmasıyla ilgili sorularına, “Bir programlama hatası oldu. Daha iyi olabilir miydi? Tabii ki olabilirdi” şeklinde cevap verdi.

Yeni projelere yoğunlaştığını dile getiren Bürsin, “Tatil yok. Yeni projeler ve bir takım yurt dışı işleri var” şeklinde konuştu.

“İNSAN PSİKOLOJİSİNİ ALTÜST EDİYOR”

Sosyal medya ile ilgili sıkıntıları dile getiren oyuncu, “Sosyal medya bağımlılığım yok. Yaşadığım hayat sosyal medyayı o kadar çok içine aldı ki… Pozitif yanları da var, negatif yanları da var. Negatif yanları; insan psikolojisini altüst ediyor. Gençlere çok bir faydası olduğunu düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

“İLİŞKİ YOK”

Bürsin,son rol aldığı dizideki rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile hakkında çıkan aşk dedikoduları için şunları söyledi:

“Hiç ilişki falan yok. Hafsanur, çok yakın arkadaşım. Onu çok seviyorum. Bir erkekle bir kadın yan yana gelince hemen bir ilişki durumu yakıştırılıyor”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx