Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşandı

2019 yılında Amsterdam’da nikah masasına oturan müzikçi Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 9 ay sonra boşanmışlardı. Ayrılıkları 20 gün süren ikili, barıştıktan sonra 2021 yılında tekrar evlenmişti.

İkinci kere evlenen fakat memnunluğu yakalayamayan çift, bugün Beykoz Adliyesi’ne gelerek evliliklerini mutabakatlı olarak bitirdi.

“BOŞANIRKEN BİR ŞEY HİSSETMEDİM” 

Boşandıktan sonra adliye önünde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Sinan Akçıl, “Zaten 5 aydır başkayız. Malumun ilanı. Herkes için iyisi olsun. Birinci boşanmada da bu kapıdan çıkmıştık. Bu türlü şeyler olabiliyor. Ayrılık her vakit gerçekleşiyor, söyleyecek bir şey yok. Uzun müddettir farklı olduğumuz için ayrılırken ben de çok bir şey hissetmedim. Zati 5 aydır evli üzere değildik.

“HİKAYENİN SONU” 

Bu süreçte kurtarmak için bir şey yapmadık. Mal paylaşımı konusunda zımnilik kararı var lakin gereken her şey yapılacak. Kırgınlığım yok, Burcu çok pahalı bir insan. Çok hoş bir öyküydü lakin her öykünün sonu olabiliyor. Bundan sonra da görüşmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“FAZLA CESURUZ” 

Burcu Kıratlı ise ‘Hissizim şu an açıkçası. Pek de bir şey söylemeye gerek yok hazırdık. İki Boşanma, biraz fazla merdiz. Yapacak bir şey yok.’ ifadelerini kullandı.

KAYNAK: ENSONHABER

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.