Shane Larkin: Tarih yazmaya devam edeceğiz

Turkish Airlines EuroLeague Final Four’da Real Madrid’i 58-57 mağlup ederek üst üste 2’nci kere şampiyon olan Anadolu Efes yurda döndü. Grubun yıldız isimlerinden Shane Larkin, İstanbul Havalimanı’nda açıklamalarda bulundu.

Özel bir muvaffakiyet yakaladıklarını lisana getiren Larkin, “Muhteşem bir his. 4 yıldır bu kadronun bir kesimi olmak mükemmel bir şey. Çok özel bir şey başardık. Türk basketbolu ve kulübümüz için çok özel bir şey başardık. Umarım bu halde tarih yazmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“BU TAKIMLA BAŞARAMAYACAĞIMIZ BİR ŞEY YOK”

Dönemin şimdi bitmediğini, oynayacakları maçlar olduğunu belirten Larkin, “Öncelikle bu dönemi başarılı bir biçimde tamamlamamız gerekiyor. Daha maçlarımız var. Lakin oluşturduğumu bu aileyle, takımla yapamayacağımızı söyleyeceğim bir şey yok. Bu takım ile asla, asla diyemeyiz” sözlerini kullandı.

“ERGİN HOCAYLA BİRLİKTE İSTEDİĞİM, HAYAL ETTİĞİM OYUNCU OLABİLİYORUM”

Anadolu Efes’in deneyimli başantrenörü Ergin Ataman ile ilgili fikirleri sorulan Shane Larkin, “Ergin hoca bana her vakit inanıyor. Olmak istediğim kişi olmama müsaade veriyor. Bu da bence başarımızdaki kıymetli şeylerden bir tanesi. Onunla birlikte istediğim, hayal ettiğim oyuncu olabiliyorum” formunda konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.