Sedat Peker’den Cahit Özkan paylaşımı

‘Suç örgütü liderliği’ suçlamasıyla hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, AK Parti Küme Başkanvekili Cahit Özkan hakkındaki bir paylaşımı retweet etti.

AK Parti Küme Başkanvekili Cahit Özkan, “Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) baktı ki Türkiye’ye diz çöktüremiyor, o vakit teslim oldu” demiş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise, “Cahit Özkan’ın Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri münasebetlerine dair beyanları partimizin görüşlerini yansıtmamaktadır” açıklamasını yapmıştı.

EMRE OLUR PAYLAŞTI, SEDAT PEKER RETWEET ETTİ

Peker’in basın danışmanı Emre Olur, bugün yaptığı paylaşımında Cahit Özkan’ın BAE ile ilgili açıklamalarını, hangi soru üzerine yaptığına işaret etti.

Olur, “Gazeteci dostlarımızın gözünden kaçmış olabilir. Cahit Özkan’ın yaptığı açıklamalar çok önemli! Lakin haberin ehemmiyetini on kat arttıracak olan ise Armağan Çağlayan’ın ‘BAE ile Sedat Peker’i susturmak için mi yakınlaştınız?’ sorusuna bu yanıtın verilmiş olmasıdır” sözlerini kullandı.

Sedat Peker ise Emre Olur’un bu paylaşımını retweet etti.

Peker, Birleşik Arap Emirlikleri’nde kendisine uygulandığı söz ettiği yasak nedeniyle toplumsal medyadan direkt bir paylaşım yapamıyor. Fakat Peker, sessizliğini son periyotta yaptığı beğeni ve retweetlerde bozdu. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.