Mükremin Gezgin: Olaydan sonra dışarı çıkamıyorum

Aylardır TikTok hesabından görüntüler yayınlayarak gebe olduğunu söyleyen ve geçtiğimiz haftalarda özel bir hastanede doğum görüntüsü yayınlayan trans fenomen Mükremin Gezgin, toplumsal medyanın gündemine oturdu. Gelen yansılarından akabinde amaç olan ve şikayetlerden ötürü hakkında soruşturma başlatılan Gezgin, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan ‘Gör Beni’ programına konuk oldu.

“HER ŞEY KURGUYDU”

Hamilelik görüntülerini nasıl çekmeye başladığını anlatan fenomen Mükremin Gezgin, “Her şey başlı başına bir kurguydu. Beşerler da biliyordu benim yaptığımın kurgu olduğunu. Beşerler sevdi bunu 9 ay boyunca yolda gören bütün anneler, bayanlar benim karnımı öpüyordu. Daima alkış yaptılar lakin son anda gol yaptılar. Yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum” dedi.

“ALKIŞLAYACAĞINIZA ‘DUR’ DİYEBİLİRDİNİZ”

Hakkında soruşturma başlatılan Gezgin, insanların, dine karşıt olduğu gerekçesiyle kendisini şikayet ettiklerini belirterek, “Bunu başta şikayet etmeleri gerekirdi. ‘Başta alkış yapacağınıza ‘dur’ diyebilirdiniz” halinde konuştu.

“UNUTULAN İSİMLER TEPE YAPMAK İÇİN KONUŞTU”

Gezgin, Armağan Çağlayan’ın “Hamilelik fikri nereden çıktı?” sorusu üzerine kelamlarına şöyle devam etti:

“Bir anda oturuyordum, ben dedim gebeyim… Bir tiyatro yapacağım dedim… Bir kurgu, senaryo hazırlayacağım dedim. Birinci başta olağan ki kaygı oldu içimde… ‘Bunu yaparsam sanki ne olur?’ diye düşündüm. Lakin atınca baktım milyonlar alkış yaptı. Herkes çok sevdi. Otomobille yolda yürüyemiyordum. Lakin son dakika yalnızca gündem yaratmak için unutulan isimler tepe yapmak için konuştular”

“KENDİMİ BAYAN OLARAK GÖRÜYORUM”

Videolarından ötürü pişmanlık duymadığını söyleyen Gezgin, “Bir erkek gebe kalamaz ki… Bir erkeğin zati çocuğu olamaz” diyerek şöyle devam etti:

“Art niyetli bir şey yapmadım. Ben bayanları zati çok seviyorum. Benim görünümüm erkek olabilir ancak ben aslında bayan bir beşerim. Kendimi bayan görüyorum esasen.”

“BANA ZİYAN VERİP KAHRAMAN OLMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Ölüm korkusu yaşadığını belirten fenomen, “Olaydan sonra dışarı çıkamıyorum. Zira bir kişi bana ziyan vererek kahraman olmaya çalışıyor. Bir yere gideceksem de otomobil ile gidiyorum. Halkımız LGBT-İ bireylerine sahip çıkmıyor. Annem yaşananlardan ötürü çok üzülüyor” dedi.

“BABAMIN KARŞISINA ÇIKMAYA UTANIYORUM”

Babasıyla 3 yıldır görüşemediğini söyleyen Gezgin, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Babamın karşısına çıkamıyorum, utanıyorum. Baba hasreti çekiyorum. Babam benim bu durumlarımı bilmiyor. Bu yaşananları bilmiyor, hiç duymadı. Duysa anneme reaksiyon gösterir. Amcalarım da annemi arayarak ‘soyadını değiştirsin’ diyor. Annem ortada kaldığı için sıkıntı durumda. O yüzden hiçbir anneye saygısızlık yapmam. Yeni müzik çıkarmıştım, mesleğime o denli devam edeceğim. TikTok hesabım kapatıldı lakin görüntüler çekmeye devam edeceğim. Vefatı göze olarak görüntüler çektim. Yaşananlarda ötürü herkes benimle olan görüntülerini silmeye başladı”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.