Mine Tugay kasığına kadar yırtmacıyla gösteri yaptı, gören gözlerini alamadı! ‘İlah mısın silah mı?’

Medcezir, Paramparça ve Çilek Kokusu üzere sayısız projede yer alan Mine Tugay, 28 Temmuz 1978 yılında Konya’da dünyaya geldi.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Mine, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girdi ve buradan mezun oldu.

Sayısız tiyatro ve sinema sinemasında yer alan oyuncu, son olarak Gülümse Bahtına ile seyirci karşısına çıktı.

Bu dizide umduğu başarıyı bulamayan ve kısa müddet içerisinde projesi sona eren Tugay, toplumsal medya üzerinden hayranlarıyla buluşuyor.

Sosyal medyadan paylaştığı pozlarla olay olan Tugay, hayranlarının çok sayıda beğenisini ve övgü dolu yorumlarını alıyor.

Özel hayatından fazla mesleği ile gündem olan oyuncu, saçları ve kendine has havasıyla Türkiye’nin en hoş bayanları ortasında gösteriliyor.

Son olarak toplumsal medya hesabından yırtmaçlı elbisesi ile bir pozunu yayınlayan Tugay, hayranlarını mest etmeyi başardı.

Mine Tugay’ın güzelliği

Güzelliği ile birçok kişinin hayran olduğu Mine Tugay, toplumsal medya hesabından paylaştığı karelerle akılları baştan almaya devam ediyor.

Kendine has hali ile herkesin kalbinde taht kuran oyuncu, son paylaştığı pozlarla görenleri büyüledi ve binlerce yorum aldı.

Mine Tugay’a, “İlah mısın silah mı?”, “Hastayım sana” üzere yorumlar yapıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.