İki bayanın yüzüne asit içerikli sıvı döken bireyden farklı savunma!

Denizli’de otelde konakladıkları sırada yüzlerine asit içerikli sıvı atılan iki yabancı asıllı bayan hastanede tedavi altına alındı.

Vilayet Jandarma Komutanlığı Cürüm Araştırma Timi (JASAT), Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt Mahallesi’nde 9 Mayıs’ta bir otelde konaklayan Özbekistan asıllı S.K. (27) ile Kırgızistanlı S.K’nin (23) asit içerikli sıvıyla yaralanmasına ait çalışma başlattı.

İKİ BAYANIN ÜZERİNE ASİTLİ SIVI DÖKTÜ

JASAT takımları, birebir odada kaldığı ve iki bayanın üzerine asit içerikli sıvı dökerken kendisini de hafif yaraladığını belirlediği Ö.G’nin (44) Aydın’da olduğunu tespit etti.

Zanlı, jandarma takımlarının düzenlediği operasyonla yakalanarak kente getirildi.

TUTUKLANDI

Süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Ö.G, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

BAYANLARDAN BİRİNİN DURUMU AĞIR

Yüz ve gözlerinden yaralanarak hastaneye kaldırılan bayanlardan durumu ağır olan Özbekistan asıllı S.K’nin İzmir’e sevk edildiği belirtildi. Hayati tehlikesi bulunmayan Kırgızistanlı S.K’nin ise Denizli Devlet Hastanesindeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

SIVININ YAKICI OLDUĞUNU BİLMEDİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ

Öte yandan, otelin güvenlik kameraları, zanlının lobiye gelerek bir poşeti alması, odaya girmesi ve bir müddet sonra koşarak otelden uzaklaştığı anları kaydetti.

Şüphelinin, jandarmadaki tabirinde, kız arkadaşı ile kıskançlık nedeniyle tartıştıklarını ve kendisine hakaret ettiğini savunarak, lobiye daha evvel bıraktığı kireç sökücüyü kız arkadaşına gerçek savurduğunu söylediği öğrenildi.

Sıvının yakıcı olduğunu bilmediğini, neden satın aldığını hatırlamadığını tez eden zanlının sevgilisini öldürme niyetinin bulunmadığını, yaralamak için döktüğünü, yanındaki kişinin ise kız arkadaşına sarılması nedeniyle yaralanmış olabileceğini savunduğu belirtildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.