Eminem’in resmi Spotify hesabına müziği yüklenen Emine Şahin: Düet yapmayı çok isterim

Rapçi Eminem’in dijital müzik dinleme platformu Spotify profilinde Emine Şahin’in ‘Kıvır (Boşveriver)’ isimli müziği yayınlandı. Emine Şahin, “Eminem’in sayfasında hayranları bizim birlikte düet yapmamızı istiyor. Kendisinin Türkiye’de konser vermesini ve düet yapmamızı çok isterim” dedi.

DHA’nın aktardığı habere nazaran, ‘Kıvır (Boşveriver)’in birinci müziği olduğunu söyleyen Şahin, “Yıllardır severek takip ettiğim ve büyük hayranı olduğum Amerikalı sanatçı Eminem’in Spotify sayfasında gezerken kendi yapıtımı sayfasında paylaşmış olarak gördüm. Şaşırdım, adeta aptallaştım. Bunun baht yapıtı olduğunu düşünüyorum. Listeye giren birinci Türk sanatkarı olarak o listeye girmemden ötürü da çok gururlandım. Eminem’in sayfasında hayranları bizim birlikte düet yapmamızı istiyor. Kendisinin Türkiye’de konser vermesini ve birlikte düet yapmayı çok isterim. Eminem beni paylaştığı için çok memnunum. Kendisine teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Eminem’in resmi Spotify profiline, birebir isimli müzikçinin “Kıvır (Boşveriver)” müziği yüklendi. Müziğin Eminem’in resmi hesabına nasıl yüklendiği bilinmiyor. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.