Ebru Şallı’dan dekolte faciası! Paylaştığına pişman ettiler

Geçtiğimiz yıl oğlu Pars Tan’ı kaybeden model Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş takviyesi ile makûs günleri toparladı. Kendini işine adayan hoş model 3 milyona yakın takipçisinin olduğu Instagram hesabından da paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor. Yaşına karşın fit bir bedene sahip olan Şallı’nın giydikleri de bir o kadar olay yaratıyor. Son paylaştığı siyah elbise pozu ile toplumsal medya da konuşulan Ebru Şallı bu kez sevenlerinden makûs yorumlar aldı. Özel bir davet için giydiği elbiseyi paylaşan Şallı’nın tezli kıyafeti beğenilmedi. İşte o elbise

EBRU ŞALLI’YI DEKOLTE DE KURTARAMADI

Özel hayatı ile daima magazin gündemini meşgul eden model Ebru Şallı, toplumsal medya hesabını etkin kullanan isimler ortasında.

Hayat stili dikkat çeken Şallı, bu sefer Netflix aktifliği için giydiği kıyafeti sevenleri ile paylaştı. Siyah bol dekolteli kıyafet bedenini sararken, beğenenler ortasında olumsuz tenkitler de yer aldı.

Kendisine gelen tenkitlere karşılık vermeyen Şallı, siyah elbisesi ile bol bol fotoğraf paylaştı. Sırt, göğüs ve bacak dekoltelerinin bir ortada olduğu küçük elbisesiyle poz veren Şallı, beklediği reaksiyonları takipçilerinden alamadı. Şallı’nın küçük elbisesine “Giyinmeyi unutmuş”,” Elbise mi artık bu” üzere yorumlar yağdı.

İşte Ebru Şallı’nın berbat yorumlar aldığı elbise

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.