Avrupa da Gidilecek Ülkeler

 

Avrupa turu ile birlikte burada gezilebilecek bütün ülkelere uğramak ve en güzel alanları görmek mümkündür. Avrupa’da çok sayıda ülke bulunduğu için bu ülkelerin her biri gezilip görülmeye değer alanlardır.

İtalya

Yurt dışı turları esnasında uğranması gereken en güzel ülkelerden biridir. Burada bulunan pisa Kulesi tarihi alanlar ve birbirinden lezzetli yemekleri yapan restoranlarla en güzel turu geçirebilirsiniz. Pizzalar makarnalar ve kızarmış domatesler gibi farklı lezzetlere sahip olan İtalyan gezilebilecek pek çok alanı da içinde barındırıyor.

Fransa

Avrupa turu gezilebilecek bir diğer ülke ise fransa’dır. Doğal güzellikleri dışında Paris’te bulunan Eyfel Kulesi ile özellikle aşıklar şehrinin bulunduğu Fransa romantik bir ülke olarak da bilinir. Farklı ve hoş mimari yapıları ile Fransa uğranması gereken en güzel ülkelerden biri.

İspanya

Yurt dışı turu esnasında İspanya’da gidilebilecek en güzel ülkelerden biridir.. farklı mimari yapıları ve gelişmiş bir ülke olmasıyla özellikle modern dokuları da seven kişileri açısından pek çok alan bulunduruyor. Aynı zamanda zengin yemek Mutfağı ile buranın yemek kültürünü mutlaka tatmalısınız.

Avusturya

Doğal güzelliklerin bulunduğu Avusturya’da yemyeşil alanlarda dağlık alanlar ve eşsiz manzarası ile gezilebilecek pek çok alanları mevcuttur. Aynı zamanda müzikal açısından gelişme gösteren avusturya’dan müzik festivallerine de katılım sağlayabilirsiniz.

Hollanda

Avrupa’nın kuzeybatısında yer alan ve genellikle düz bir araziye sahip olan Hollanda özellikle gelişim açısından çok hoş mimari yapılara sahip olan bir alandır. Geçmiş bir ülke olması ve az nüfuslu olması ile turlarda rahatlıkla gezilebilecek tarzda bir ülkedir. Yel değirmenleri ve laleleri ile ünlü olan Hollanda özellikle bisiklet turunun rahatlıkla yapılabildiği ve ülkede pek çok kişinin kullandığı bir ülkedir.

İngiltere

İngiltere turu ile dünyada en çok turist alan bu ülkeyi ziyaret etmek mümkündür. Yağmurlu Adası pastoral kırsal alanları parkları ile ünlü olan İngiltere’de özellikle modern yapıları rastlamak mümkün. Aynı zamanda kraliyet ailesinden kalma pek çok mimari alanları da mevcuttur. İngiltere turu ile bu alanların her birine gezebilmek ve İngiltere’nin en güzel yerlerini görebilmek mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir