Acun Ilıcalı’nın uyardığı Furkan Dede’nin sevgilisi ortaya çıktı! ‘Beklediğimize değdi’

Yıllar evvel ‘Var Mısın Yok Musun’ programıyla ismini duyuran Furkan Dede, daha sonra Survivor müsabakasıyla şöhrete kavuştu.

Dede, son vakitlerde yaptığı yorumlar ve Acun Ilıcalı ile girdiği polemik ile toplumsal medyanın gündemine oturdu.

Yorumculuğunu yaptığı programda Survivor yarışmacısı Ogeday’ın sakatlığının numara olduğunu söylemesi üzerine Furkan Dede, Acun Ilıcalı ile tartıştı.

Adadan Anıl’ın elenmesi sonrası sıkıntıdan çıkan Survivor Ekstra yorumcusu Furkan Dede’nin gayesinde ise Ogeday vardı.

Dede, Ogeday’ın hem Nisa ile ilgisine hem de sakatlığına takıldı. Hatta tenkidin dozunu artırdı ve Ogeday’ın sakatlığının numara olduğunu söyledi.

Bu kelamları duyan Acun Ilıcalı ise canlı yayına bağlandı.

Dede’nin Ogeday ile ilgili yaptığı konuşma ise şöyle:

“Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben bu türlü bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir”

Sevgilisi ortaya çıktı

Uzun vakittir Survivor Ekstra programında yorumculuk yapan Furkan Dede’nin özel hayatı ise takipçileri ortasında merak konusu oldu.

Furkan Dede’nin sır üzere sakladığı sevgilisi ortaya çıktı.

Gazeteci Arif Hür, Dede’nin sevgilisinin kim olduğunu açıkladı.

Hür, “Son periyotta isminden sıkça kelam ettiren Furkan Dede’nin özel hayatı merak ediliyordu. Daha evvel ismi farklı isimlerle anılan Furkan Dede’nin sevgilisi Berçin Tavukçuoğlu.

Berçin Hanım medyatik bir isim değil. Alakasını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden Furkan Dede, sevgilisinin ailesiyle de tanışmış” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.