Acil kilo vermek isteyenler buraya! Bu kür sayesinde 1 ayda süratlice 20 kilo bile verebilirsiniz!

Söz konusu detoks ve yağ yakımı olduğunda herkesin aklına birinci gelen besin limon olabilir. Uzun yıllardır yararları saymakla bitmeyen limon diyet listelerin en başarılı besinleri ortasında bulunuyor. Kısa vadeli olarak tüketimde epeyce yararlı olan, bedeninizi ödemden ve toksinlerden uzaklaştıran detoks tesirli limon kürü ile süratlice kilolardan kurtulmanız mümkün.

LİMONUN YARARLARI NEDİR?

İçerisinde yer alan C vitamini sayesinde bağırsağı tertemiz yapar, hücre ve güç yenilenmesine yardımcı olur, Birebir vakitte aç karnına tüketildiğinde son dere tesirli bir formda yağ yakmayı sağlar. Bu sayede metabolizmayı hızlandırarak fazla kilolaran kurtulabilirsiniz. Fakat içerisinde bulunan asidik unsur yüzünden limonu aç karnına tüketmek ziyanlı olabilir. Bilhassa hassas bir mideni varsa yararının yanı sıra ziyanları ile karşılaşabilirsiniz. Limonun yararlarını alıp kendinizi zararlarından korumak için son derece tesirli bir usul ise limonu haşlama süreci sayesinde tüketmek.

Limonun suyunu haşladıktan sonra tüketirseniz, kilo vermek için epeyce tesirli olan şekeri de denetim altında tutmuş olursunuz. Bu sayede daima olarak acıkma ve yemek gereksinimi hislerinden kurtulur ve daha tok hissedersiniz. Bununla birlikte tatlı yeme isteğiniz azalır ve acıkma müddetiniz ziyadesiyle uzamış olur. Birebir vakitte tansiyonu dengelemek içinde epeyce tesirlidir. Bağırsakları ve sindirim sistemini düzenleyerek, ziyanlı olan bakterilerden arınmanızı sağlar.

30 GÜN BOYUNCA TERTİPLİ OLARAK TÜKETİN!

Her gün sabah ve akşam olmak üzrer aç karnına 30 gün boyunca, detoks tesiri yaratan haşlanmış limon kürünü uygularsanız, 30 günün sonunda kilonuz ve yağ kütleniz düzeyinde 20 kiloya kadar verme ihtimaliniz vardır. Lakin bu kürü her gün yeni olarak hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Sabahtan hazırlamış olduğunuz kürü o gün için tüketebilirsiniz.

DETOKS TESİRİ YARATAN HAŞLANMIŞ LİMON KÜRÜ

4 adet limon
Karanfil
Zerdeçal
Kabuk tarçın
Taze zencefil
4 bardak kaynamış su

NASIL HAZIRLANIR?

Kabukları ile birlikte limonları dilimledikten sonra uygun bir tencereye yerleştirin. Akabinde 4 su bardağı suyu üzerine ek edin ve biraz daha kaynatmak için ocağın üstüne alın. Daha sonra az ölçü rendelenmiş olan zencefili üzerine ek ederek biraz daha kaynatın ve altını kapatın. Son olarak dinlendirmiş olduğunuz bu karışımın suyunu her hangi bir kabın içerisine alın ve dilerseniz içerisine zerdeçal, karanfil ve kabuk tarçın ekleyebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.